Про компанію

ЗАВОД МОРОЗА – ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ ВІД ВИРОБНИКА

Сільське господарство відноситься до однієї з найдавніших та найважніших видів людської діяльності. Здавна земля годує людину, проте вимагає відповідної турботи про себе. Первісне суспільство використовувало для землеробства палиці та інші примітивні спорядження. В наш час купити сільськогосподарську техніку в Україні – це значить автоматизувати процес.

ТОВ «Завод Мороза» – це сучасний виробник техніки з великим професійним досвідом. Продаж сільськогосподарської техніки в Україні здійснюється безліччю компаній. У цьому розмаїтті дуже просто помилитися і придбати техніку у не надійного постачальника. Перш, ніж співпрацювати з тією чи іншою компанією, поцікавтеся гарантіями на товар.

Наша компанія займається виготовленням і продажем сільськогосподарської техніки з 2006 року, постійно вдосконалюючи наше виробництво, впроваджуючи новітні технології. За цей час через нас пройшли сотні і навіть тисячі задоволених клієнтів. Наша продукція – це втілення точності, надійності і гарантія успішної праці. Купивши сільськогосподарське обладнання у нас, вам не доведеться сумніватися в його якості. Наш доброзичливий і кваліфікований персонал завжди буде радий допомогти вам корисною порадою і навіть надати знижку.

Підприємство займається реалізацією техніки власного виробництва. Зернометачі з продуктивністю 60-120 тон за годину, очисники вороху, норії зернові, продуктивністю від 5 до 100 т / год, а також обладнання до них, транспортери скребкові, призначені для горизонтального і похилого до 60º транспортування зерна і продуктів його переробки продуктивністю до 150 т / год, конвеєрні ролики та роликові опори, кормороздавачі, причепи тракторні чотирьохтонні та шеститонні.Також ми маємо ливарне виробництво, яке дає змогу власноруч виготовляти якісні запчастини до нашої техніки.

Для виробництва нашої продукції використовується сировина, що поставляється тільки найбільшими компаніями з виробництва металопрокату. Наша техніка комплектується тільки найякіснішими матеріалами українських і зарубіжних виробників. На всю сировину, що використовується при виготовленні техніки є сертифікати якості. На відміну від інших українських виробників, наша продукція виготовляється на високотехнологічному обладнанні, з дотриманням технології виробництва, що забезпечує відповідність європейським стандартам.

«Ми не стоїмо на місці, – підкреслює засновник підприємства Сергій Мороз. – Повсякчас удосконалюємо нашу продукцію. 95% зароблених коштів вкладаємо у розвиток виробництва. Сезонний попит не може застати нас зненацька, адже ми працюємо цілий рік, працюємо на склад. І сезон ми зустрічаємо у всеозброєнні , миттєво реагуючи на запити клієнтів.»