Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Завод Мороза – гарантія якості від виробника

Логотип Завод Мороза

Сільське господарство відноситься до однієї з найдавніших та найважніших видів людської діяльності. Здавна земля годує людину, проте вимагає відповідної турботи про себе. Первісне суспільство використовувало для землеробства палиці та інші примітивні спорядження. В наш час купити сільськогосподарську техніку в Україні – це значить автоматизувати процес.

ТОВ «Завод Мороза» – це сучасний виробник техніки з великим професійним досвідом. Продаж сільськогосподарської техніки в Україні здійснюється безліччю компаній. У цьому розмаїтті дуже просто помилитися і придбати техніку у не надійного постачальника. Перш, ніж співпрацювати з тією чи іншою компанією, поцікавтеся гарантіями на товар.

Наша компанія займається виготовленням і продажем сільськогосподарської техніки з 2006 року, постійно вдосконалюючи наше виробництво, впроваджуючи новітні технології. За цей час через нас пройшли сотні і навіть тисячі задоволених клієнтів. Наша продукція – це втілення точності, надійності і гарантія успішної праці. Купивши сільськогосподарське обладнання у нас, вам не доведеться сумніватися в його якості. Наш доброзичливий і кваліфікований персонал завжди буде радий допомогти вам корисною порадою і навіть надати знижку.

Підприємство займається реалізацією техніки власного виробництва. Зернометачі з продуктивністю 60-120 тон за годину, очисники вороху, норії зернові, продуктивністю від 5 до 100 т / год, а також обладнання до них, транспортери скребкові, призначені для горизонтального і похилого до 60º транспортування зерна і продуктів його переробки продуктивністю до 150 т / год, конвеєрні ролики та роликові опори, кормороздавачі, причепи тракторні чотирьохтонні та шеститонні.Також ми маємо ливарне виробництво, яке дає змогу власноруч виготовляти якісні запчастини до нашої техніки.

Для виробництва нашої продукції використовується сировина, що поставляється тільки найбільшими компаніями з виробництва металопрокату. Наша техніка комплектується тільки найякіснішими матеріалами українських і зарубіжних виробників. На всю сировину, що використовується при виготовленні техніки є сертифікати якості. На відміну від інших українських виробників, наша продукція виготовляється на високотехнологічному обладнанні, з дотриманням технології виробництва, що забезпечує відповідність європейським стандартам.

«Ми не стоїмо на місці, – підкреслює засновник підприємства Сергій Мороз. – Повсякчас удосконалюємо нашу продукцію. 95% зароблених коштів вкладаємо у розвиток виробництва. Сезонний попит не може застати нас зненацька, адже ми працюємо цілий рік, працюємо на склад. І сезон ми зустрічаємо у всеозброєнні , миттєво реагуючи на запити клієнтів.»

Майстерність плюс досвід—шлях до успіху

В усі часи високий розвиток сільського господарства, особливо зерновиробництва, є однією з головних складових добробуту нації. В сучасних умовах важливе значення має скорочення частки ручної праці, механізація і автоматизація процесів, пов’язаних з обробітком грунту, вирощуванням врожаю, транспортуванням його з полів на токи, якісною підготовкою до високих кондицій.

Тому зростає попит на сільськогосподарську техніку, яка здатна забезпечити виконання всіх робіт на високому рівні. В Україні є чимало машинобудівних підприємств, які випускають різноманітні механізми, обладнання і пристрої для аграріїв.

Заслужив репутацію надійного постачальника зі значним професійним досвідом у цій справі колектив ТОВ «Завод Мороза». Саме тут  виготовляються конкурентноспроможні високопродуктивні  машини для сільськогосподарського виробництва. Замовники охоче співпрацюють  з цим вітчизняним виробником, бо вже гідно цінили можливості техніки, яка служить тривалий час і не підводить у роботі.

15 років тому завод починав свою діяльність як підприємство підсиленої техніки, але використовуючи діючі зразки, кваліфіковані фахівці-інженери постійно вдосконалюють машини завдяки впровадженню новітніх технологій, успішно займаються і власними розробками.

Враховують на заводі побажання та зауваження клієнтів, безкорисливо допомагають  консультаціями та порадами. Діє і система знижок при продажу техніки.

Яку продукцію пропонує українським аграріям ТОВ «Завод Мороза»? Реалізує зернометачі продуктивністю 60-120 тонн за годину, очисники вороху, норії зернові, продуктивністю від 5 до 100 тонн за годину і обладнання до них, транспортери скребкові, призначені для горизонтального і похилого транспортування зерна і продуктів його переробки продуктивністю до 150 тонн за годину, конвеєрні ролики та роликові опори, кормороздавачі, 4-тонні і 6-тонні тракторні причепи.

Якісні запчастини до всієї техніки, яка надходить у продаж, виготовляються у власному ливарному цеху.

Велике значення надається сировині, з якої виготовляються машини, тому закуповується металопрокат в надійних постачальників. Комплектується техніка якісними матеріалами від вітчизняних і зарубіжних виробників. Вони в обов’язковому порядку мають сертифікати якості. На підприємстві встановлено сучасне технологічне обладнання, що дозволяє чітко дотримуватися технології виробництва і забезпечувати відповідність європейських стандартів виготовленої продукції.

Засновник підприємства Сергій Мороз вважає головною умовою успіху колективу вкладення значної частини зароблених коштів у розвиток виробництва і постійне удосконалення техніки для потреб споживачів. На досягнутому не зупиняються: вивчається попит, забезпечено творчий підхід до вдосконалення машин і механізмів. Робота організована цілорічно, щоб мати достатній запас техніки на складі і під час сезону не було збоїв у її реалізації клієнтам.