Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Борона ротаційна БР-6Г

  • Модель: br-6
  • Наявність: На складі
  • 225 000 грн.


Детальна інформація

+38 050 362-91-78 | +38 067 613-84-71

Також ми доступні у viber, telegram, facebook, instagram
Facebook Twitter You Tube Instagram
Доставка
- Самовивіз
- Доставка нашим транспортом
- Доставка будь-якою транспортною компанією
Гарантія
12 місяців
Оплата
- Безготівковий рахунок ( * з ПДВ, * з ПДВ + державна компенсація, * з Єдиного податку)
- Грошовий рахунок
Борона ротаційна БР-6Г призначена для повного і міжрядного обробітку грунту, на яких проростають всі види культур: зернові, бобові, злакові та ін.  в досходовий і післясходовий період з метою:
– Знищення льодяної кірки.
– Передпосівна підготовка грунту.
– Руйнування поверхневої кірки на грунті глибиною від 2 до 10 см, а також якісного її мульчування.
– Знищення бур’янів на стадії ниткоподібних сходів.
– Розпушування грунту і насичення його вологою і повітрям (принцип аерації за технологією мікровибухи для насичення ґрунту азотом).
Завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості досягається максимальне рихлення шару грунту. Це дозволяє зменшити опір агрегату, що в свою чергу зменшує витрати палива на гектар.
Особливістю цієї борони ротаційної БР-6Г є можливість боронування як до появи сходів, так і після неї. Борона обробляє навіть найважчих грунтів з товстою кіркою та великою кількістю бур’янів. Її рама виготовлена з цільної труби, що підвищує міцність конструкції в 4 рази. Робочі органи зроблені зі штампованої сталі класу 45Л, що володіє високою зносостійкістю і чудовими властивостями, що актуально при боротьбі з бур’янами.
Коли трактор починає рух, також починають обертатися колеса мотики, при цьому їх зуби заглиблюються в грунт на глибину 2-7 см, руйнуючи поверхневу кірку. Завдяки спеціальній конструкції зуба, при його виході з землі відбувається мікровибух, завдяки чому, в грунт нагнітається повітря. Азот, що міститься в повітрі, надходить в грунт і засвоюється рослинами, що сприяє їх розвитку. Дана технологія дозволяє обійтися без азотних добрив і перейти на екологічно чисте безгербіцидне вирощування.
Крім того, даний тип боронування створює прекрасний фон для первинного розвитку кореневої та інших систем рослини, робить мульчування поверхневого шару землі та руйнує ґрунтову кірку, зберігаючи при цьому вологу.
Важливим аспектом при використанні ротаційної борони БР-6Г є той факт, що пошкодження культурних рослин від її використання складає не більше 0,8-1%. Для прикладу, збиток від використання інших видів борін становить не менше 10-15% Варто відзначити, що при використанні борін-мотик ротаційних знищується від 95% до 100% бур’янів на стадії нитки. Також важливо, що даний тип техніки використовується на тих стадіях росту рослин (кукурудза 2-3 листка), коли неможливе застосування зубових борін, що дозволяє домогтися додаткового позитивного ефекту.
Конструкція борони ротаційної БР-6Г розбірна, тому в разі необхідності можливо змінювати її окремі елементи. На відміну від культиваторів, шлейф-борін, борона ротаційна не боіться вологого грунту – він не буде ні до чого прилипати і засмічуватися.
Швидкість пристрою при обробітку грунту 15-25 км/год, а ширина захвату і глибина обробітку грунту – 6 м і 2-10 см відповідно. Висока рама забезпечує якісний обробіток грунту на більш пізніх етапах росту рослин.
Діяльність борони ротаційної БР-6Г позитивно впливає на посаджені культури:
рівномірне насичення грунту киснем та вологою;
укріплення та пришвидшення росту рослин.
Переваги
– широкий спектр виконуваних робіт;
– висока швидкість;
– великий захват оброблюваного грунту;
– довговічність і надійність в експлуатації завдяки застосуванню зносостійких матеріалів.
Застосування борони ротаційною БР-6 створює ідеальні умови для росту рослин і проходження по полю іншої сільськогосподарської техніки.
ТОВ «Завод Мороза має від аграріїв позитивні відгуки про свою продукцію-- борону ротаційну гідравлічну БР-6Г. Виготовлена ​​з високоміцних матеріалів, вона надійна в експлуатації, має навісний спосіб агрегатування та удосконалену конструкцію, обладнана гідроциліндрами. 
Технічні можливості її досить високі . Насамперед при боронуванні посівів до сходів і після сходів її використання створює позитивні умови для первинного розвитку кореневої та інших систем рослин, бо руйнується поверхнева кірка, здійснюється мульчування, зберігається волога, розпушується грунт і нагнітання в нього повітря (принцип аерації за технологією мікровибуху для насичення ґрунту азотом). Азот легко засвоюється рослинами, що сприяє їхньому розвитку, тому в перспективі можливо обійтися без внесення на поля азотних добрив. 
А ще недоцільно буде застосовувати гербіциди, бо БР-6Г максимально знищує бур’яни на стадії ниткоподібних сходів ( при швидкості руху 15-20 км на годину), а культурні рослини пошкоджуються мінімально—до 1 %. А ось при використанні інших типів борін,наприклад, збиток від пошкодження посівів складає від 10 до 15%.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: БР-6Г