Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Обладнання для землеобробки

Борона ротаційна БР-3
Борона ротаційна БР-6
Борона ротаційна БР-6Г
Каток подрібнювач КП-6
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Землеобробка – це процес в сільському господарстві, який призначений для механічної обробки ґрунту. Він сприяє підвищенню родючості земельних угідь, створенню умов для розвитку і росту рослин. До видів землеобробки відносять:

Оранку.

Глибоке розпушування.

Культивацію.

Лущення.

Накочення.

Фрезерування.

Чизелювання.

Яку можна купити техніку для землеобробки в Україні

Спочатку можна виділити два види обробки ґрунту – основна і поверхнева. З землею можна працювати ручним методом або використовувати механічне обладнання. Для обслуговування великих площ сільськогосподарських угідь краще купити професійну техніку для землеобробки:

Борону.

Ковзанку.

Культиватор.

Плуг.

Лущильник.

Кожен вид сільськогосподарської техніки має ряд особливостей, які відповідають за функціональність. Є обладнання для вузькоспеціалізованих завдань і універсальні рішення. Вибір покупця індивідуальний і в більшості випадків залежить від фінансових можливостей аграрія. Ціна землеобробки більшою мірою впливає на кінцевий результат.

 Що вигідно купити для обробки землі – мінімальна ціна

 Коли мова заходить про фінансові витрати, покупець намагається знайти універсальне рішення. І вихід є. Для обробки ґрунту частіше купується ротаційна борона і каток-подрібнювач. Перший вид техніки готує ґрунт, другий вид – перемелює залишки культур після збору врожаю і вирівнює землю.

Борона. Використовується для боронування ґрунту в періоди перед сходом і після сходу зернових або технічних культур. Процес може включати в себе: руйнування кірки на поверхні ґрунту, знищення бур’янів і аерацію (розпушування землі для насичення її киснем і азотом).

Каток-подрібнювач. Універсальна сільськогосподарська техніка володіє широким функціоналом. Крім перемелювання стебел і кореневища рослин, каток вміє збагачувати ґрунт органікою, знищувати бур’яни, мульчувати ґрунт.

Де краще купити техніку для землеобробки за мінімальною ціною

Асортимент продукції для обробки земельних угідь в Україні досить великий. Підібрати техніку зручно не тільки за вигідною ціною, а й знайти індивідуальне рішення для вузьких завдань. Десятки виробників з різних куточків планети намагаються залучити покупців своєю продукцією.

Вибір краще віддавати українським брендам. Так як вся техніка для землеобробки повинна підходити для ґрунтових складів в Україні. У багатьох регіонах чорнозем. Азіатська, європейська та американська техніка розрахована на менш в’язкі склади. І це може створити проблеми аграрію. Бажаєте купити сільськогосподарську техніку для обробки землі – віддайте перевагу продукції ТОВ «Завод Мороза».

Українська компанія володіє колосальним досвідом у виробництві аграрного обладнання. Під всі види продукції у заводу-виготовлювача є запчастини та ремонтні комплекти. Потрібно розширити функціональність техніки – це легко зробити, звернувшись безпосередньо до виробника. А роздрібних і оптових покупців завжди чекають спеціальні пропозиції за ціною.

ГРУНТООБРОБНА ТЕХНІКА «ЗАВОДУ МОРОЗА»

У комплексі сільськогосподарських робіт важливе значення має ретельна підготовка площ під сівбу і  якісний догляд за посівами. Для цього варто використовувати грунтообробну техніку, яку випускає ТОВ «Завод Мороза». Саме вона забезпечує чітке дотримання всіх агротехнічних вимог.  

Механічне обладнання застосовується для основного та поверхневого обробітку грунту, має особливості, що відповідають за фукціональність: деякі призначені для  спеціалізованих агрозаходів, деякі виконують універсальні завдання.

Серед продукції підприємства попитом користуються: борони ротаційні БР-3 і БР-6, борона ротаційна гідравлічна БР-6Г, коток-подрібнювач КП-6, секції на ротаційні борони БР-3 і БР-6.

Ротаційні борони незамінні під час боронування ґрунту на площах під посів зернових або технічних культур і для післясходового обробітку, бо ефективно розпушують землю для насичення її киснем та азотом і збереження вологи. Такі борони, виготовлені з металу,  що має високу зносостійкість, обробляють навіть найважчі грунти з товстою поверхневою кіркою і великою кількістю бур'янів. Знищується від 95% до 100% бур'янів на стадії нитки.

Коток-подрібнювач КП-6  має універсальні функції: перемелює рослинні залишки після збирання врожаю зернових, соняшнику та кукурудзи, знищує бур’яни, мульчує ґрунт, водночас збагачує його органікою. 

ТОВ «Завод Мороза» має солідний досвід у виробництві високоякісного обладнання для аграрно-промислового комплексу. Для всіх видів техніки є запчастини та ремонтні комплекти.

Бажаєте мати відмінні результати у вирощуванні високих врожаїв сільськогосподарських культур -- віддавайте перевагу грунтообробній техніці цього вітчизняного виробника з незаплямованою репутацією.

На всю техніку діє державна компенсація вартості в розмірі 25-40%.