Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Причіп тракторний самоскидний двовісний шеститонний 2ПТС-6

  • Модель: 2pts-6
  • Наявність: На складі
  • 400 000 грн.


Детальна інформація

+38 050 362-91-78 | +38 067 613-84-71

Також ми доступні у viber, telegram, facebook, instagram
Facebook Twitter You Tube Instagram
Доставка
- Самовивіз
- Доставка нашим транспортом
- Доставка будь-якою транспортною компанією
Гарантія
12 місяців
Оплата
- Безготівковий рахунок ( * з ПДВ, * з ПДВ + державна компенсація, * з Єдиного податку)
- Грошовий рахунок
— Підсилені осі ходової частини, підсилений профіль рами причепа забезпечують велику вантажопідйомність, довгий термін служби та надійність техніки;
— Максимально ефективне використання техніки за рахунок подовженої платформи і нарощених бортів;
—  Містка платформа, яка перекидається на три сторони під кутом 50 градусів дозволяє повністю використовувати вантажопідйомність причепа.
Якщо ви підбираєте надійний, потужний і невибагливий причіп самоскидний, то тракторний причіп 2ПТС-6 – це чудовий вибір. Він дозволяє транспортувати агропродукцію або інші матеріали, в тому числі сипучі; призначений для будь-якого типу доріг (і навіть для бездоріжжя і польових умов). Багатофункціональність і можливість використання в різних умовах робить цю техніку дійсно незамінною.
Вантажопідйомність – 6 тон. Причіп 2ПТС-6 характеризується подовженою платформою і нарощеними бортами, що дозволяє максимально ефективно використовувати техніку і рівномірно розподіляти вантаж.
Містка платформа, яка перекидається на три сторони під кутом 50º, дозволяє повністю використовувати вантажопідйомність причепа. Конструкція самоскидного тракторного причепа 2ПТС-6 і його гальмівна система забезпечують його надійну експлуатацію.
Конструкція 2ПТС-6 включає платформу, комплект бортів і шасі, на яке, власне, і монтується платформа. Остання складається з рами, двох осей, пневматичної гальмівної системи, розвантажувального електрообладнання, а також поворотного пристрою. Колеса на передній осі оснащені спеціалізованою пневматичною гальмівною системою.
Схвальні відгуки отримав «Завод Мороза» про цей причіп вантажопідйомністю 6 тонн, незамінний для транспортування  будь-яких вантажів—від сільськогосподарської продукції до будматеріалів. Його можна використовувати в різних умовах, в тому числі польових або по бездоріжжю.
 Тривалий термін служби  і  надійну експлуатації гарантують підсилені осі ходової частини, підсилений профіль рами причепа. Він має подовжену платформу і нарощені борти, завдяки чому забезпечується рівномірний розподіл вантажів і  максимальна ефективність використання техніки. 
 В конструкції передбачено, що містка платформа,яка складається з рами, двох осей, розвантажувального електрообладнання, гальм, поворотного пристрою,  перекидається на три сторони під кутом 50 градусів. Важливе значення для безпеки у роботі має пневматична гальмівна система, якою оснащені колеса на передній осі причепа.
На підприємстві подбали про технічні характеристики і функціональність самоскидного тракторного причепа, щоб замовники мали змогу повністю використовувати  його вантажопідйомність.
Основні
Довжина дишла, мм 2100
Довжина, мм 4500
Ширина, мм 2300
Висота, мм 1380
Вантажопідйомність, кг 6000
Висота з надставними бортами 2550
Площа платформи, м² 10,3
Максимальна швидкість, км/г 40
Маса причепа (без надставки бортів) 2600
Внутрішні розміри платформи
Довжина, мм 4080
Ширина, мм 2220
Висота(з основними бортами), мм 620
Висота(з надставними бортами), мм 1150

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: 2ПТС-6