Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

тракторні причепи і напівпричепи

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Причепи тракторні – це механічне обладнання для перевезення різних вантажів. У сільському господарстві причіпні пристрої використовують для транспортування кормів для птахів та тварин, зернових і технічних культур обладнання та добрив.

Які можна купити тракторні причепи в Україні

 Вся техніка розділяється на 2 базові категорії – причепи та напівпричепи. Відмітна особливість у розподілі навантаження між осями причепа і тягача (трактора, вантажівки).

  • Причепи, як самостійні рішення, рівномірно розподіляють навантаження на власне шасі. Причіпне обладнання характеризується підвищеною стійкістю, але слабкою маневреністю.
  • Напівпричепи націлені на рівномірний розподіл ваги між ходовою частиною тягача і механічного причіпного засобу. Тракторні напівпричепи, зручні в управлінні, але не пристосовані до самостійного утримання стійкості.

За функціональними особливостями, тракторні причепи купити можна з однією, двома або трьома осями. Одновісне обладнання, як правило, відноситься до категорії напівпричепів. Особливість причепів з однією віссю в довільному звалюванні вантажу, при необхідності. Все двовісні причепи та напівпричепи мають примусове вивантаження за рахунок спеціальних механічних пристроїв. Тривісні причепи демонструють підвищену вантажопідйомність.

Які бувають тракторні причепи – види, оснащення, ціна

За типом кузова всі причепи розділені на бортові і самоскидні моделі. Відмінність в конструктивних особливостях. Бортові причепи мають відкидні борти, а звалювання вантажу виконується вручну або за допомогою механізованої техніки. Самоскидні причепи оснащені гідравлікою. Ціна тракторних причепів в такому виконанні вище, але і трудовитрати по розвантаженню зведені до нуля.

За призначенням, причепи та напівпричепи поділяються на такі види:

  • Для сухих фракцій.
  • Під використання рідин (або складів на рідкій основі).
  • Для роздачі корму.
  • Довгоміри.

Окремим напрямком йдуть тракторні причепи з механізмами, які розширюють функціональність. Це може бути завантажувач для сільськогосподарської техніки (наприклад, сівалок). Або обладнання для перекидання зерна.

 Де вигідно купити тракторні причепи – найкраща ціна

 На ринку України підібрати причіпні пристрої для сільськогосподарської техніки легко. Спираючись на технічні характеристики і функціональність, можна підібрати механічне обладнання під будь-які універсальні або вузько спрямовані завдання. З огляду на те, що головний показник для більшості покупців – це ціна причіпних пристроїв, то краще відразу звернутися до українських виробників.

Вигідно купити тракторні причепи в Україні пропонує ТОВ «Завод Мороза». Компанія самостійно виготовляє обладнання для сільськогосподарських потреб. Особливість продавця в зручній ціні всіх видів продукції і бездоганної якість виготовлення. Маючи величезний досвід в агротехнічної сфері, завод завжди готовий до компромісу і зробить вигідну пропозицію роздрібним і оптовим покупцям. Досить почитати відгуки аграріїв, які вже купили сільгосптехніку українського бренду. Тільки позитивні емоції.