Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Борона ротаційна БР-3

  • Модель: br-6
  • Наявність: На складі
  • 150 000 грн.


Детальна інформація

+38 050 362-91-78 | +38 067 613-84-71

Також ми доступні у viber, telegram, facebook, instagram
Facebook Twitter You Tube Instagram
Доставка
- Самовивіз
- Доставка нашим транспортом
- Доставка будь-якою транспортною компанією
Гарантія
12 місяців
Оплата
- Безготівковий рахунок ( * з ПДВ, * з ПДВ + державна компенсація, * з Єдиного податку)
- Грошовий рахунок

—  Руйнування поверхневої кірки грунту глибиною від 2 до 10 см.

—  Ширина захвату – 3 м.

—  23 робочих органів.

—  У робочому колесі секції використовується якісний необслуговуваний підшипник виробництва Болгарії.

—  Робочий орган (зуб секції) виконаний зі сталі марки 45Л (застосовується ця марка сталі до деталей, до яких пред’являються вимоги підвищеної міцності і високого опору зносу і працюють під дією статичних та динамічних навантажень).

— Зменшена витрата палива завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості.

Борона ротаційна БР-3 призначена для повного і міжрядного обробітку грунту, на яких проростають всі види культур: зернові, бобові, злакові та ін. в досходовий і післясходовий період з метою:

– Знищення льодяної кірки.

– Передпосівна підготовка грунту.

– Руйнування поверхневої кірки на грунті глибиною від 2 до 10 см, а також якісного її мульчування.

– Знищення бур’янів на стадії ниткоподібних сходів.

– Розпушування грунту і насичення його вологою і повітрям (принцип аерації за технологією мікровибухи для насичення ґрунту азотом).

Завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості досягається максимальне рихлення шару грунту. Це дозволяє зменшити опір агрегату, що в свою чергу зменшує витрати палива на гектар.

Особливістю цієї борони ротаційної БР-3 є можливість боронування як до появи сходів, так і після неї. Борона обробляє навіть найважчих грунтів з товстою кіркою та великою кількістю бур’янів. Її рама виготовлена з цільної труби, що підвищує міцність конструкції в 4 рази. Робочі органи зроблені зі штампованої сталі класу 45Л, що володіє високою зносостійкістю і чудовими властивостями, що актуально при боротьбі з бур’янами.

Коли трактор починає рух, також починають обертатися колеса мотики, при цьому їх зуби заглиблюються в грунт на глибину 2-7 см, руйнуючи поверхневу кірку. Завдяки спеціальній конструкції зуба, при його виході з землі відбувається мікровибух, завдяки чому, в грунт нагнітається повітря. Азот, що міститься в повітрі, надходить в грунт і засвоюється рослинами, що сприяє їх розвитку. Дана технологія дозволяє обійтися без азотних добрив і перейти на екологічно чисте безгербіцидне вирощування.

Крім того, даний тип боронування створює прекрасний фон для первинного розвитку кореневої та інших систем рослини, робить мульчування поверхневого шару землі та руйнує ґрунтову кірку, зберігаючи при цьому вологу.

Важливим аспектом при використанні ротаційної борони БР-6 є той факт, що пошкодження культурних рослин від її використання складає не більше 0,8-1%. Для прикладу, збиток від використання інших видів борін становить не менше 10-15% Варто відзначити, що при використанні борін-мотик ротаційних знищується від 95% до 100% бур’янів на стадії нитки. Також важливо, що даний тип техніки використовується на тих стадіях росту рослин (кукурудза 2-3 листка), коли неможливе застосування зубових борін, що дозволяє домогтися додаткового позитивного ефекту.

Конструкція борони ротаційної БР-6 розбірна, тому в разі необхідності можливо змінювати її окремі елементи. На відміну від культиваторів, шлейф-борін, борона ротаційна не боіться вологого грунту – він не буде ні до чого прилипати і засмічуватися.

Швидкість пристрою при обробітку грунту 15-25 км/год, а ширина захвату і глибина обробітку грунту – 3 м і 2-10 см відповідно. Висока рама забезпечує якісний обробіток грунту на більш пізніх етапах росту рослин.

Діяльність борони ротаційної БР-3 позитивно впливає на посаджені культури:

– рівномірне насичення грунту киснем та вологою;

– укріплення та пришвидшення росту рослин.

Переваги

– широкий спектр виконуваних робіт;

– висока швидкість;

– великий захват оброблюваного грунту;

– довговічність і надійність в експлуатації завдяки застосуванню зносостійких матеріалів.

Застосування борони ротаційною БР-3 створює ідеальні умови для росту рослин і проходження по полю іншої.

Ідеальні умови для росту рослин і проходження полем іншої техніки створює застосування ротаційної борони БР-3, що випускається на «Заводі Мороза». Вона призначена для повного і міжрядного обробітку грунту до сходів і після сходів сільськогосподарських культур.

Її переваги: ​​широкий спектр виконуваних робіт, висока швидкість (15 -25 км на годину), довговічність і надійність в експлуатації завдяки застосуванню особливо міцних матеріалів. Рама борони, виготовлена ​​з цільної труби, підвищує міцність конструкції в чотири рази. Максимальне розпушування шару грунту і одночасно зменшення витрат пального на один гектар досягається завдяки правильно розрахованій формі зубів робочого колеса борони та їх кількості. 

Ширина захвату борони- 3 м. У ній 23 робочі органи, а головний з них (зуб секції) виконаний зі сталі марки 45Л, що гарантує підвищену міцність і високий опір зносу.

БР-3 забезпечує руйнування поверхневої кірки на глибину від 2 до 10 см, розпушування грунту, якісне його мульчування. Додатковий позитивний ефект застосування даної борони --рівномірне насичення ґрунту киснем і вологою, що сприяє прискоренню росту рослин, обробіток навіть важких грунтів з товстою кіркою і великою кількістю бур'янів.

Розпушування грунту і нагнітання в нього повітря (принцип аерації) дає можливість обійтися без внесення азотних добрив і застосування гербіцидів.

При використанні цієї борони пошкодження культурних рослин зводяться до мінімуму - не більше 0,8-1%, зате максимально знищуються бур'яни на стадії нитки. А висока рама забезпечує якісний обробіток грунту на більш пізніх етапах росту рослин.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: Борона ротаційна БР-3