Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Запасні частини

Уточнити Пошук

Показано з 1 по 15 із 580 (всього 39 сторінок)

Запасні частини для сільськогосподарської техніки – це готові вузли і змінні компоненти, які потрібні для поточного і капітального ремонту аграрного обладнання. Підприємство «Завод Мороза», пропонуючи купити сільгосптехніку та пристосування для роботи з урожаєм, супроводжує все обладнання необхідними змінними частинами. Особливість компанії в тому, що знайти запчастини можна на техніку, яка вже давно не випускається на ринок.

Вигідно купити запасні частини для сільськогосподарської техніки

Головне достоїнство всіх запчастин українського бренду – це бездоганна якість виготовлення. Партнери підприємства «Завод Мороза» вже помітили, що сільськогосподарська техніка досить довговічна і не ламається. Зносу піддаються тільки механізовані елементи конструкції. Після ремонту, запчастини гарантовано прослужать такий же термін, як і оригінальні компоненти. До переваг можна додати:

 • Зручна ціна на запчастини для сільгосптехніки. Минаючи посередників, при покупці безпосередньо у виробника, можна добре заощадити. Стосується це всіх запчастин і вузлів в зборі. Купувати безпосередньо у виробника завжди вигідно.
 • Гарантія якості. Підробка виключена, так як угода виконується по найкоротшому шляху «виробник-споживач».
 • Допомога та консультаційні послуги. Зручно, коли власнику техніки безперешкодно надають допомогу в ремонті сільськогосподарського обладнання. Таке партнерство може бути разовим або постійним (на основі договору з технічного обслуговування техніки).

 

Які запчастини для сільгосптехніки можна купити в Україні

Багато покупців впевнені, що чим більше запчастин для техніки з аграрного сектора, тим вище рейтинг виробника. Можливо. Але на підприємстві «Завод Мороза» вважають інакше. Виробник навмисно випускає сільгосптехніку, в якій нема чому ламатися, крім активних вузлів, що виконують корисну роботу. Адже краще купити довговічну сільськогосподарську техніку і міняти дрібні запчастини. Чим постійно лагодити обладнання, радіючи наявності всіх компонентів до нього.

У розрізі запасних частин для техніки виробника «Завод Мороза», купити можна такі компоненти:

 • Шківи і підшипники для валів.
 • Натяжні барабани.
 • Блоки, вали, шестерні та механізми в зборі.
 • Металовироби для різьбових з’єднань.
 • Компоненти систем охолодження (по запчастинах і в зборі).
 • Диски, шнеки та інші елементи для елеваторного обладнання.
 • Редуктори в зборі і по запчастинах.
 • Корпуси для сільгосптехніки (оригінальні та модернізовані).

Перелік продукції можна продовжувати до нескінченності. Але слід приділити увагу перерахованим компонентам – всі вони відносяться до вузлів, які швидко зношуються. Тобто, компанія «Завод Мороза» дійсно робить якісну і довговічну техніку, в якій поломки трапляються суто через механічній знос компонентів.

Де купити запчастини для сільгосптехніки – найкраща ціна

 Роблячи вибір на користь підприємства «Завод Мороза», покупець повинен розуміти, що працює він не з невеликим бізнесом, а величезним комбінатом в Україні. У компанії є дилерська мережа і безліч партнерів-сателітів.

Необхідно комплексний асортимент запчастин і найкраща ціна – звертайтеся тільки до офіційних центрів, які працюють від імені комбінату з партнерської угоди. Є питання – телефонуйте безпосередньо на завод. Менеджери компанії підкажуть, де купити запасні частини для сільгосптехніки.