Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Запасні частини

Уточнити Пошук

Барабан ведучий ЗА 03.050А
Барабан ведучий ЗМ 120У
Барабан ведучий ЗМ 30
Барабан ведучий ЗМ 60У
Барабан ведучий ЗМ 90У
Барабан натяжний ЗА 03.030А
Барабан натяжний ЗМ 120У
Барабан натяжний ЗМ 30
Барабан натяжний ЗМ 60У
Барабан натяжний ЗМ 90У
Блок Z62 + Z17
Блок Z62 + Z17

1 080 грн.

Блок Z82 +Z17
Блок Z82 +Z17

1 210 грн.

Показано з 1 по 15 із 546 (всього 37 сторінок)

Запасні частини для сільськогосподарської техніки – це готові вузли і змінні компоненти, які потрібні для поточного і капітального ремонту аграрного обладнання. Підприємство «Завод Мороза», пропонуючи купити сільгосптехніку та пристосування для роботи з урожаєм, супроводжує все обладнання необхідними змінними частинами. Особливість компанії в тому, що знайти запчастини можна на техніку, яка вже давно не випускається на ринок.

Вигідно купити запасні частини для сільськогосподарської техніки

Головне достоїнство всіх запчастин українського бренду – це бездоганна якість виготовлення. Партнери підприємства «Завод Мороза» вже помітили, що сільськогосподарська техніка досить довговічна і не ламається. Зносу піддаються тільки механізовані елементи конструкції. Після ремонту, запчастини гарантовано прослужать такий же термін, як і оригінальні компоненти. До переваг можна додати:

 • Зручна ціна на запчастини для сільгосптехніки. Минаючи посередників, при покупці безпосередньо у виробника, можна добре заощадити. Стосується це всіх запчастин і вузлів в зборі. Купувати безпосередньо у виробника завжди вигідно.
 • Гарантія якості. Підробка виключена, так як угода виконується по найкоротшому шляху «виробник-споживач».
 • Допомога та консультаційні послуги. Зручно, коли власнику техніки безперешкодно надають допомогу в ремонті сільськогосподарського обладнання. Таке партнерство може бути разовим або постійним (на основі договору з технічного обслуговування техніки).

 

Які запчастини для сільгосптехніки можна купити в Україні

Багато покупців впевнені, що чим більше запчастин для техніки з аграрного сектора, тим вище рейтинг виробника. Можливо. Але на підприємстві «Завод Мороза» вважають інакше. Виробник навмисно випускає сільгосптехніку, в якій нема чому ламатися, крім активних вузлів, що виконують корисну роботу. Адже краще купити довговічну сільськогосподарську техніку і міняти дрібні запчастини. Чим постійно лагодити обладнання, радіючи наявності всіх компонентів до нього.

У розрізі запасних частин для техніки виробника «Завод Мороза», купити можна такі компоненти:

 • Шківи і підшипники для валів.
 • Натяжні барабани.
 • Блоки, вали, шестерні та механізми в зборі.
 • Металовироби для різьбових з’єднань.
 • Компоненти систем охолодження (по запчастинах і в зборі).
 • Диски, шнеки та інші елементи для елеваторного обладнання.
 • Редуктори в зборі і по запчастинах.
 • Корпуси для сільгосптехніки (оригінальні та модернізовані).

Перелік продукції можна продовжувати до нескінченності. Але слід приділити увагу перерахованим компонентам – всі вони відносяться до вузлів, які швидко зношуються. Тобто, компанія «Завод Мороза» дійсно робить якісну і довговічну техніку, в якій поломки трапляються суто через механічній знос компонентів.

Де купити запчастини для сільгосптехніки – найкраща ціна

 Роблячи вибір на користь підприємства «Завод Мороза», покупець повинен розуміти, що працює він не з невеликим бізнесом, а величезним комбінатом в Україні. У компанії є дилерська мережа і безліч партнерів-сателітів.

Необхідно комплексний асортимент запчастин і найкраща ціна – звертайтеся тільки до офіційних центрів, які працюють від імені комбінату з партнерської угоди. Є питання – телефонуйте безпосередньо на завод. Менеджери компанії підкажуть, де купити запасні частини для сільгосптехніки.