Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

зерноочисні машини зерноочисні техніка

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Зерноочисна техніка – це сільськогосподарські машини для очищення зерна. Техніка може виконувати сортування зерна за певними ознаками:

  • Фізичним розмірами.
  • Формі.
  • Густині.
  • Кольору.
  • Шорсткості поверхні.
  • Аеродинамічними властивостями.
  • Електрофізичними показниками.
  • Яку можна купити зерноочисну техніку в Україні

 


Зібраний урожай містить в собі великий відсоток різних домішок. І щоб їх прибрати, потрібна певна техніка. З огляду на те, що зернові культури мають відмінності за розмірами, вагою і іншим фізичним властивостям, потрібно підібрати і купити зерноочисну техніку, що задовольняє всі запити агронома. Щоб спростити завдання, виробники дотримуються двох базових критеріїв – принципу роботи техніки та її призначення.


Види техніки для очищення зерна – принцип роботи:

Сортувальна гірка. Механізм відбирає зерно за формою і рівнем шорсткості.

Сито (пристрій з решетом). Урожай відбирається за розмірами і формою.

Трієр. Відбір відбувається по довжині зерна.

Пневматична система. Врожай визначається по аеродинамічним характеристикам.

Сепаратори (магнітні та електромагнітні). Усувають домішки у вигляді магнітного пилу.

Сортувальний стіл. Розділяють Врожай за формою, масою, якістю поверхні зерна.

Перераховані види можуть використовуватися як самостійні рішення, так і комбінуватися між собою. Все залежить від кінцевого результату, який бажає отримати споживач, вирішивши замовити зерноочисну техніку у продавця.


Види сільськогосподарських машин за призначенням:


Техніка для первинного очищення. Застосовується на стадії збору врожаю. Чорнове очищення допомагає позбутися від сміття, зернової купи і інших домішок, що мають велику фактуру.

Універсальна техніка. Найбільш популярне обладнання в Україні. Машина здатна швидко і ефективно видалити всілякі сміттєві частки із зернової маси.

Спеціальні зерноочисні машини. Вважаються найбільш продуктивними з очищення врожаю від домішок. Слабке місце у такої техніки ціна. Але обладнання здатне надати додатковий функціонал – виконувати калібрування і сортування зернових культур.

Де вигідно купити зерноочисну техніку – найкраща ціна


Український ринок сільськогосподарських машин багатий на пропозиції. Велика частина техніки представлена відомими іноземними брендами і обіцяє високу ефективність в очищенні зерна. Але тут треба врахувати деякі фактори, про які мовчать продавці. Наприклад, обладнання для американського ринку дуже витратне з технічного обслуговування. А європейські машини націлені на зернові культури ГМО.


В Україні краще віддавати перевагу вітчизняним брендам, які виготовляють сільськогосподарські машини для внутрішнього ринку. Бажаєте купити зерноочисну техніку – віддайте перевагу продукції ТОВ «Завод Мороза». Обладнання розраховане на очистку всіх зернових культур, що вирощуються на українських землях. Ефективність всіх зерноочисних машин гарантована. Як і наявність запчастин, вузлів і механізмів для продуктивного очищення врожаю від домішок.


ВИБЕРІТЬ КРАЩЕ!


Все аграрії, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур на великих площах, стикаються з проблемою очищення зерна. Адже під час збирання врожаю в зернову масу надходять різні домішки: бур’яни, шматочки грунту і комах, випадкові предмети, тобто небажані складові зерна.

Для його ефективного очищення застосовуються різні методи і технологічні процеси. Саме зерноочисна техніка ТОВ «Завод Мороза» забезпечує високу якість для широкого спектра післязбиральної обробки.

За 15 років роботи в галузі машинобудування тут накопичено солідний досвід. За відгуками замовників і покупців, надійно працюють в сільськогосподарських підприємствах України машини від цього постачальника, що відповідають всім сучасним вимогам і відповідають європейським стандартам. Для їх виготовлення, а також запасних частин до них використовуються тільки матеріали, що мають сертифікати якості.

Для очищення зернової маси застосовуються такі принципи роботи механізмів:

На сортувальній гірці відбирається зерно за формою і рівнем шорсткості.


На пристрої з решетом-ситі урожай відбирається за розмірами і формою.


Відбір по довжині зерна відбувається на трієрі.


Аеродинамічні характеристики зернової маси визначає пневматична система.


Магнітний пил видаляють сепаратори двох видів.


За формою, масою, якістю поверхні зерна маса, що надходить на очистку, розділяється на сортувальному столі.


На «Заводі Мороза» випускають кілька видів сільськогосподарських машин.


По-перше, призначені для первинного очищення на стадії збирання врожаю. Вони здійснюють чорнову очистку зернового вороху від сміття та інших домішок з великою фактурою.


По-друге, популярне універсальне обладнання, яке швидко і ефективно видаляє із зернової маси всілякі сміттєві домішки.


По-третє, спеціальні зерноочисні машини– найбільш продуктивні з очищення врожаю від домішок. Це досить дороге обладнання, але воно, крім якісного очищення, виконує калібрування і сортування зернових культур.


Це машини власної розробки, заводські новаторські інженерні рішення: самопересувна очисна машина СОМ-30М (метатель) і стаціонарна очисна машина СОМ-60К (калібрувальна). Таким чином зерно доводиться до кондиції, що відповідає вимогам його використання на харчові цілі або на насіння.


Вивчаючи споживчий попит в аграрному секторі економіки, фахівці «Заводу Мороза» постійно вдосконалюють процес зерноочистки за рахунок комплексного підходу до виготовлення техніки. Продукція ТОВ «Завод Мороза» надійна і високопродуктивна. В її якості навіть не сумнівайтеся–вибирайте краще!