Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Проектування ЗАВ та Елеваторне обладнання

Барабан зерновий норії О-500
БКНЛ-65 ГОСТ 20-85
Будівництво ЗАВ-20, 40, 100 ОБВ-40
Виготовлення транспортерів
Показано з 1 по 15 із 97 (всього 7 сторінок)

Елеваторне обладнання – це високотехнологічна сільськогосподарська техніка, призначена для обробки і належного зберігання зібраного з полів врожаю. У перелік обладнання можуть входити прилади, що сприяють дозріванню зернових культур або доведення їх до необхідної кондиції.

 Яке можна купити елеваторне обладнання в Україні

 Всі види продукції можна умовно розділити на 2 базові категорії – стаціонарне елеваторне обладнання та механізми для роботи з урожаєм. До першої групи належать:

  • Сховища.
  • Сушарки.
  • Силосні ємності.
  • Вежі робочого призначення.

 

Друга категорія продукції включає в себе сільськогосподарську техніку, здатну виконувати певні дії з зерновими культурами: 

  • Норії. Різновид ковшових транспортерів, здатних швидко і ефективно піднімати сипучі матеріали на велику висоту. Норія – невід’ємне обладнання для елеваторів в Україні, так як всі інші способи витратні за часом і ціною.
  • Шнеки для зерна. Просте механізоване пристосування використовується всередині складського переміщення для зібраного врожаю. Деякі види механізмів здатні виконувати навантаження зерна в кузов автомобілів або в вагони поїздів.
  • Транспортери. Це просте і зручне елеваторне обладнання для переміщення зерна по будівлі. Особливість транспортерів в функціональності – з них можна вибудувати цілу транспортну систему всередині елеватора.

 

Чому краще купити елеваторне обладнання для бізнесу

Зупиняє покупців ціна сільськогосподарської техніки. Багато аграріїв вважають, що працювати на елеваторі вигідніше без застосування технічних засобів. Ця помилка часто призводить до неприємних наслідків. Наприклад, працівники руками менш ефективно перекладають вологе зерно, яке швидко псується.

Нехай елеваторне обладнання має відносно високу вартість, зате в сільгосптехніки чудова окупність. Причому амортизація обладнання відбувається за пару років, а не десятиліть. Вигода покупки помітна відразу:

  • Економія на електриці. Так, велика частина техніки працює на моторах, але вони споживають не так багато. При роботі елеваторного обладнання не потрібно яскраве освітлення.
  • Висока ефективність в роботі. Сільгосптехніка легко інтегрується між собою, налаштовується і управляється. Можна навіть зробити так, щоб для обслуговування не залучалися людські сили.

 

Де вигідно купити елеваторне обладнання – найкраща ціна

Ринок України багатий пропозиціями вітчизняного та імпортного виробництва. Вирішили купити елеваторне обладнання за мінімальною ціною і мрієте про бездоганну якість – довіряйте бренду «Завод Мороза». Компанія виготовляє сільськогосподарську техніку для внутрішнього українського ринку. Особливість виробника в наявності затребуваного аграріями обладнання і в зручної ціні.

Виробник сільгосптехніки пропонує обладнання для малого бізнесу і аграрних компаній. Кожного покупця чекають спеціальні пропозиції та вигідні умови для партнерства. Довіряйте українському бренду, який працює на благо вітчизняної промисловості, поповнюючи державну скарбницю.