Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Зернометачі та зернопогрузчики

Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Зернозавантажувальна ТЕХНІКА ТОВ «ЗАВОД Мороза»

 

З кожним роком зростає рівень механізації в сільськогосподарському виробництві. Цього вимагають сучасні умови ефективного господарювання. Машинобудівні підприємства і фірми прагнуть виробляти машини, які дозволяють в значній мірі скоротити трудомісткі процеси. Це стосується і зернозавантажувальної техніки, у виготовленні якої має великий досвід колектив ТОВ «Завод Мороза», де завдяки комплексним інженерним рішенням розроблені її оптимальні варіанти для найвимогливіших споживачів.

 

Для потреб аграріїв тут реалізують таку продукцію:

 

Зернокидач самопересувний ЗМ-60У

 

Зернокидач самопересувний ЗМ-90У

 

Зернокидач самопересувний ЗМ-90У з поворотом триммера на 270 градусів

 

Зернокидач самопересувний ЗМ-120У

 

Ці універсальні пристрої незамінні в напружений період збирання врожаю в агропромисловому комплексі, коли потрібна чітка організація при безперервному циклі робіт.

 

Зернометачі всіх модифікацій різної продуктивності (від 60 до 120 тонн на годину) надійні в експлуатації, адже вони виготовляються на підприємстві, оснащеному сучасним обладнанням з використанням найякісніших матеріалів. Діє строгий контроль за дотриманням технології, тому відсутні будь-які претензії або рекламаційні звернення з боку клієнтів.

І «Завод Мороза» має багато позитивних відгуків про зернозавантажувальні машини, які сертифіковані і повністю відповідають технічним умовам.

 

Постачальник забезпечує замовнику власну доставку техніки (разом з техпаспортом, сертифікатом якості, 25 м кабелю, запчастинами та інструментами).

Офіційна гарантія реалізованої продукції ТОВ «Завод Мороза» - один рік. Забезпечується і післягарантійна підтримка. Також на всю техніку діє державна компенсація вартості в розмірі 25-40%.