Зернонавантажувальна техніка

Зернометач самопересувний ЗМ-60У

145 000 грн 

Зернометач самопересувний ЗМ-90У

171 000 грн 

Зернометач самопересувний ЗМ-90У з поворотом тримера на 270 градусів

Зернометач самопересувний ЗМ-120У

Ковшовий шнековий навантажувач Р6-КШП-6

155 000 грн 

 

Зерноочисна техніка – це сільськогосподарські машини для очищення зерна. Техніка може виконувати сортування зерна за певними ознаками:

 

 • Фізичним розмірами.
 • Формі.
 • Густині.
 • Кольору.
 • Шорсткості поверхні.
 • Аеродинамічними властивостями.
 • Електрофізичними показниками.

 

Яку можна купити зерноочисну техніку в Україні

 

Зібраний урожай містить в собі великий відсоток різних домішок. І щоб їх прибрати, потрібна певна техніка. З огляду на те, що зернові культури мають відмінності за розмірами, вагою і іншим фізичним властивостям, потрібно підібрати і купити зерноочисну техніку, що задовольняє всі запити агронома. Щоб спростити завдання, виробники дотримуються двох базових критеріїв – принципу роботи техніки та її призначення.

 

Види техніки для очищення зерна – принцип роботи:

 

 • Сортувальна гірка. Механізм відбирає зерно за формою і рівнем шорсткості.
 • Сито (пристрій з решетом). Урожай відбирається за розмірами і формою.
 • Трієр. Відбір відбувається по довжині зерна.
 • Пневматична система. Врожай визначається по аеродинамічним характеристикам.
 • Сепаратори (магнітні та електромагнітні). Усувають домішки у вигляді магнітного пилу.
 • Сортувальний стіл. Розділяють Врожай за формою, масою, якістю поверхні зерна.

 

Перераховані види можуть використовуватися як самостійні рішення, так і комбінуватися між собою. Все залежить від кінцевого результату, який бажає отримати споживач, вирішивши замовити зерноочисну техніку у продавця.

 

Види сільськогосподарських машин за призначенням:

 

 • Техніка для первинного очищення. Застосовується на стадії збору врожаю. Чорнове очищення допомагає позбутися від сміття, зернової купи і інших домішок, що мають велику фактуру.
 • Універсальна техніка. Найбільш популярне обладнання в Україні. Машина здатна швидко і ефективно видалити всілякі сміттєві частки із зернової маси.
 • Спеціальні зерноочисні машини. Вважаються найбільш продуктивними з очищення врожаю від домішок. Слабке місце у такої техніки ціна. Але обладнання здатне надати додатковий функціонал – виконувати калібрування і сортування зернових культур.

 

Де вигідно купити зерноочисну техніку – найкраща ціна

 

Український ринок сільськогосподарських машин багатий на пропозиції. Велика частина техніки представлена ​​відомими іноземними брендами і обіцяє високу ефективність в очищенні зерна. Але тут треба врахувати деякі фактори, про які мовчать продавці. Наприклад, обладнання для американського ринку дуже витратне з технічного обслуговування. А європейські машини націлені на зернові культури ГМО.

 

В Україні краще віддавати перевагу вітчизняним брендам, які виготовляють сільськогосподарські машини для внутрішнього ринку. Бажаєте купити зерноочисну техніку – віддайте перевагу продукції ТОВ «Завод Мороза». Обладнання розраховане на очистку всіх зернових культур, що вирощуються на українських землях. Ефективність всіх зерноочисних машин гарантована. Як і наявність запчастин, вузлів і механізмів для продуктивного очищення врожаю від домішок.

ЗЕРНОНАВАНТАЖУВАЛЬНА ТЕХНІКА ТОВ «ЗАВОД МОРОЗА»

 З кожним роком зростає рівень механізації у сільськогосподарському виробництві. Цього вимагають сучасні умови ефективного господарювання. Машинобудівні компанії і фірми прагнуть виготовляти машини, які дозволяють значною мірою скоротити трудомісткі процеси. Це стосується і  зернонавантажувальної техніки, у виготовленні якої має великий досвід колектив ТОВ «Завод Мороза», де завдяки комплексним інженерним рішенням розроблені її оптимальні варіанти для найвибагливіших споживачів.

Для потреб аграріїв тут реалізують таку продукцію:

Зернометач самопересувний ЗМ-60У

Зернометач самопересувний ЗМ-90У

Зернометач самопересувний ЗМ-90У з поворотом тримера на 270 градусів

Зернометач самопересувний ЗМ-120У

Ці універсальні пристрої незамінні у напружений період збирання врожаю в агропромисловому комплексі, коли потрібна чітка організація при  безперервному циклі робіт.

Зернометачі всіх модифікацій різної продуктивності (від 60 до 120 тонн за годину) надійні в експлуатації, адже  вони виготовляються на підприємстві, оснащеному сучасним обладнанням з використанням  найякісніших матеріалів. Діє суворий контроль за дотриманням технології, тому відсутні будь-які претензії чи рекламаційні звернення клієнтів.  І «Завод Мороза» має багато схвальних відгуків про зернозавантажувальні машини, які сертифіковані і повністю  відповідають технічним умовам.

Постачальник забезпечує замовникові власну доставку техніки (разом з техпаспортом, сертифікатом якості, 25 м кабелю, запчастинами та інструментами).

Офіційна гарантія реалізованої продукції ТОВ «Завод Мороза»–1 рік. Забезпечується й післягарантійна підтримка. Також на всю техніку діє державна компенсація вартості в розмірі 25-40%.