Сучасний виробник
сільськогосподарської техніки

Самопересувна очисна машина СОМ-30М (метач)

  • Модель: COM-30M
  • Наявність: На складі
  • 380 000 грн.


Детальна інформація

+38 050 362-91-78 | +38 067 613-84-71

Також ми доступні у viber, telegram, facebook, instagram
Facebook Twitter You Tube Instagram
Доставка
- Самовивіз
- Доставка нашим транспортом
- Доставка будь-якою транспортною компанією
Гарантія
12 місяців
Оплата
- Безготівковий рахунок ( * з ПДВ, * з ПДВ + державна компенсація, * з Єдиного податку)
- Грошовий рахунок

Новинка на ринку України – 2 в 1: зерноочисник і зернонавантажувач.

Багатофункціональна СОМ-30М дає змогу використовувати лише ОДНУ одиницю техніки для завантаження, очистки, сушки і вивантаження очищеного зерна , що значно економить ваш час і гроші.

СОМ – 30М здатний самостійно завантажувати зернову купу, що поступила з поля, в приймальний відсік, очищувати і вивантажувати вже очищене від сміттєвих домішок зерно з попередньою сушкою в автотранспорт або бурт.

Висока продуктивність досягається методом повітряної очистки матеріалу.

Машина має можливість розподілу зерна по периметру зерноскладу, завантаження складів з висотою складування зернового матеріалу до 6 м і дальністю кидання до 25 м.

Немає межі досконалості – так вважають фахівці ТОВ «Завод Мороза», які постійно займаються розробкою сільськогосподарської техніки, враховуючи побажання і попит споживачів.

 Створена ними машина СОМ-30М значно полегшує працю аграріїв, оскільки розширені можливості попереднього очищення вороху, який після обмолоту надходить з поля на тік. Причому не має значення, які це культури-колоскові, круп’яні, бобові, кукурудза, сорго або соняшник.

Переваги такої техніки незаперечні – два в одному: вона працює як зерноочисна машина і зернометатель.

У конструкції продумано все до дрібниць – завантаження зернового вороху до приймального відсіку, очищення від бур’янів, попереднє просушування і вивантаження зерна в транспорт або бурт.

Як це відбувається? Спочатку по завантажувальному елеватору зернова купа потрапляє до  приймальної камери блоку попереднього очищення, далі рівномірним шаром– на решето сітчастого вібратора, де відокремлюються великі домішки. Вони виводяться з машини по ходу руху ззаду.

 А як позбавити зерновий матеріал від легких домішок? Після сітчастого вібратора він потрапляє в аспіраційний канал, де встановлений вентилятор створює потік повітря. Саме повітряний потік завдяки відцентровій силі прибирає із зерна легкі домішки, які шнеком виводяться з машини наліво по ходу її руху.

Транспортер подає очищене зерно в тример, і по трубі швидко відбувається вивантаження з машини.

Високу продуктивність машини забезпечує ефективний метод повітряного очищення матеріалу із застосуванням вібраційного сепаратора і часткове його просушування.

СОМ-30М вигідно використовувати в зерноскладах, адже машина розподіляє зерно по їхньому периметру, завантажуючи висотою складування матеріалу до 6 метрів, а дальність кидка досягає 25 метрів. Її можна використовувати і в невеликих ангарах—дозволяють габаритні розміри.

На відкритих майданчиках і в зерноскладах завдяки цій техніці виконується механічне перелопачування (перебуртовка), причому одночасно відбувається очищення і часткове просушування зерна. Машині під силу навантаження зерна в автотранспортні засоби з висотою бортів до 4,5 метра.

Досвідчені господарники можуть гідно оцінити можливості нової сучасної розробки ТОВ «Завод Мороза», в тому числі і високу швидкість її роботи, що дозволяє збільшувати обсяги виробництва і швидкий перехід від етапу попередньої підготовки до наступної стадії.

Оператор, який керує СОМ-30М, має можливість змінювати напрямок польоту зерна: якщо регулювати поворот тримера на кут до 180 градусів, то очищене зерно можна складувати або завантажувати в транспортні засоби ззаду і збоку машини на висоту до 10 метрів і дальністю до 25 метрів.

Сільгоспвиробникам, які мають великі посівні площі, варто скористатися цікавою пропозицією і придбати СОМ-30М «Заводу Мороза» – гаранта високої якості техніки та її надійності в роботі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Теги: СОМ-30М